ПІДТРИМАЙ АЕРОРОЗВІДКУ


Збір коштів на сучасні комплекси відеоспостереження, що їх буде встановлено в найгарячіших ділянках зони ООС/АТО для цілодобового контролю за діями супротивника.

Більше інформації

Про проект


Постійне, незалежне від погодних умов та часу доби, безпечне, навіть під обстрілом ворога, спостереження з точним визначенням координат вогневих позицій НЗФ. Забезпечення нанесення ефективного удару у відповідь по ворогу, що відкриває вогонь по нашим підрозділам. Все це - те, що зберігає життя військовослужбовця навіть під шквальним вогнем.

Проект 'Аеророзвідка' з 14 року займається закупкою, монтажем та обслуговуванням мережі камер відеоспостереження в зоні ООС/АТО. Наші камери встановлені вздовж лінії зіткнення, на найважчих та найгарячіших ділянках червоної зони.

Мережа відеоспостереження складається з певної кількості пристроїв відеонагляду, які постійно в дії. В умовах війни іноді ми втрачаємо обладнання під обстрілами - але що це в порівнянні з людським життям, яке безцінне. Наразі для розширення зон нагляду ми просимо про допомогу у придбанні ще 3 пристроїв відеонагляду, які в найспекотніших місцях будуть виконувати такі завдання:

  • Детальний контроль розташування бойових позицій терористів і їхніх дій для максимальної ефективності виконання нашими військами завдань у зоні ООС/АТО.
  • Коригування дій у відповідь на порушення бойовиками режиму припинення вогню
  • Розвідування кількості підрозділів та техніки на позиціях ворога

PS: фото ілюстративне, зі зрозумілих причин ми не афішуватимемо реальних виробників обладнання, що буде закуповуватись.

0%
Зібрано грн.
180 000 грн.
Потрібно
Підтримати

Банківська інформація


Будь яка сума буде вагомим внеском. Дякуємо!


Карта Приват Банку

4731 1856 1550 2413

Макієнко Станіслав